خرید طراحی لوگو دانلود آهنگ فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ویپ
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

v مزایای بهداشتی و صرفه اقتصادی استفاده از محصولات پینک سولوشن:

محصولات "پینک سولوشن " نسل جدیدی از پاک کننده هاست که به دلیل فرمولاسیون خاص آن بر روی تمام لکه ها از جمله چربی های با دوام ، آلاینده های حاصل از سوختهای فسیلی ، انواع چسب ، قیر ، گریس ،دوده ، آدامس ، شمع ، جوهر ..... اثر پاک کنندگی فوق العاده ای دارد و تنها شرط استفاده از آن قابل شستشو بودن سطح می باشد .

محصولات "پینک سولوشن " به راحتی در اماکن عمومی کارخانجات صنعتی ، صنایع غذایی ، آب شیرین کن ها ، کارگاه ها و کارخانه هایی که مشکل رسوب دارند ، آشپزخانه های صنعتی ، لاندری های هتل و بیمارستان ها و ....... جایگزین مناسبی برای شوینده های متداول اسیدی میباشد. با محصولات متنوع پینک سولوشن می توان تمام سطوح ، کف و دیوار بیمارستان ، سالن های اماکن عمومی و ورزشی ، آشپزخانه ، سالن های مختلف صنعتی از جمله سطوح حساس اپوکسی را شستشو نمود. در مراکز صنعتی و معدنی که کارگران بطور مستقیم با فلزات ، انو اع روغن ها ، سوخت های فسیلی و ....... سروکار دارند، محصولات " پینک سولشن" به راحتی میتواند در انجام امور نظافت استفاده شود بدون آنکه برای محیط زیست خطری داشته باشد. همچنانکه در اثر استفاده از این مواد برای پوست و دستگاه تنفسی کاربر مشکلی ایجاد نمی شود و به تبع آن هزینه های درمان کارگر کاهش یافته و جریمه های حاصل از مصرف آلاینده های زیست محیطی نیز از سیکل اقتصادی شرکتها حذف می شود . استفاده از این محصول هزینه های کارگری را حداقل تا 25 درصد کاهش می دهد. ضمن آنکه آمار حاصله از تحقیقات بعمل آمده حاکی ازآن است که چون تاثیرات سوء پوستی و تنفسی برای کاربر ندارد رضایت مندی کاربر را فراهم کرده و عملکرد و کارایی نیروی انسانی را حداقل تا 40 درصد افزایش می دهد . استفاده از شوینده ها و پاک کننده های اسیدی نیازمند مصرف حجم زیادی از آب برای از بین بردن اثرات منفی آن در سیستم است این درحالی است که مصرف محصولات "پینک سولوشن" این مرحله از شستشو را حذف و عملا مصرف آب را به حداقل ممکنه کاهش میدهد.

v مشخصات و محصولات "پینک سولوشن" (خانگی)

1. ژل پاک کننده چند منظوره در ظروف 250گرمی

2. مایع اسپری شونده چند منظوره 500 میلی لیتر

3. مایع اسپری شونده دیوار و کف 500 میلی لیتر

4. مایع اسپری شونده گاز پاک کن 500 میلی لیتر

5. مایع اسپری شونده مبل و فرش 500 میلی لیتر

6. مایع اسپری شونده لکه بر البسه 500 میلی لیتر

7. شامپو ماشین 500 میلی لیتر

8. ابر مخصوص پینک سولوشن ( با قدرت آبگیری فوق العاده )

v مشخصات محصولات پینک سولوشن (صنعتی)

1. ژل پاک کننده چند منظوره در سطل 3 کیلویی

2. مایع چند منظوره در گالن 20 لیتری

3. مایع شستشوی دیوار و کف در گالن 20 لیتری

4. مایع شستشوی کف زمین در گالن 20 لیتری

5. مایع شستشوی مبلمان فرش و موکت در گالن 20 لیتری

6. مایع شیشه پاک کن در گالن 20 لیتری

"شرکت ستاره قطبی" نماینده انحصاری محصولات "پینک سولوشن" ضمن آمادگی ارسال نمونه برای انجام تست ، امکان تامین مواد شوینده و پاک کننده را در زمینه های یاد شده دارد.